Su Yalıtımı Adana

su yalıtımı yapılmamış oda
su yalıtımı yapılmamış oda
su yalıtımı yapılmamış oda
su yalıtımı yapılmamış oda
su yalıtım çalışması
     Su yalıtımı kendi içinde bir çok bölümlere ayrılır.

- Çatı, teras, dam yalıtımı
- Bina duvarının su yalıtımı
- Banyo ve mutfakta su yalıtımı
     Yağmurlarıyla ünlü Adana 'da su yalıtımı yapılmamış binalarda oturuyorsanız sürekli nemli, tavanı ve duvarları kabarmış bir ortamdasınız demektir. Kar yağmayan Adanada kışın yağmur eksik olmaz. Kar yağmadığı için binaların neredeyse hiç birinde çatı sistemi yoktur. Damlarda biriken yağmur sularıda binaların en üst katında oturanlar için derttir. Özelliklede bina eskiyse yandaki fotoğraflardaki gibi görüntüler görürüz. Üstelik bu tür sızdırmalar zamanla yapınızın içten içe çürümesine ve depremlere karşı daha dayanıksız hale gelmesine yol açar.

     Etkin Mimarlık yapılarınızın her yönden gelebilecek suya veya neme karşı korunmaları için son teknoloji ürünlerle su yalıtımı yapmaktadır. Su izolasyonu ile ilgili daha önce yaptığımız çalışmaları referanslarımız sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

     Dam yalıtımı çalışması için öncelikle güneş enerjisi, uydu çanak anteni gibi malzemelerin kısa bir süre için dam'dan kaldırılması gerekmektedir. Dam izolasyon çalışması bitttikten sonra tekrar yerlerine konmasında bir mahsur yoktur.
su yalıtımı
Untitled
kale mantolama
kyk yapı kimyasalları
marshall thermos
filli boya yalıtım
izocam mantolama
telefon
0533 616 15 15 - 0532 452 94 68
etkin mimarlık logo
mimarlık - mühendislik - inşaat
mantolama
Copyright ©2007 Etkin Mimarlık Mühendislik İnşaat Mantolama Adana  +90 322 459 50 04
Yandex.Metrica